ANALÝZA DAT A MODELŮ

Komplet balíček

Komplet balíček lekcí 1-9. Ušetříte cca 10%. Pomocí jedné platby lze zakoupit celý kurz.

15,75 h.

700 Kč

Lekce 1 - Úvod

V této lekci si zopakujeme základní výpočty z popisné statistiky na souboru dat. V druhé polovině lekce si vysvětlíme úvod do teorie hypotéz a vybrané jednovýběrové testy.

2 h.

100 Kč

Lekce 2 - Teorie hypotéz pokračování

V této lekci si vysvětlíme další typy příkladů na testování hypotéz. Další jednovýběrové a také dvouvýběrové testy včetně typů příkladů ze seminární práce.

2 h.

100 Kč

Lekce 3 - Chí kvadrát, vícevýběrové testy

V této poslední lekci z oblasti testování hypotéz si vysvětlíme zbývající typy příkladů včetně těch, které se objevují v seminární práci. Dvouvýběrové či vícevýběrové testy a také testy chí kvadrát dobré shody a nezávislosti.

2,25 h.

120 Kč

Lekce 4 - Markovovy řetězce

Pokud vám dělají problémy Markovovy řetězce, tak po této lekci pochopíte jejich základy na lehčích příkladech. Dozvíte se několik rad k výpočtu příkladu ze seminární práce. Lekce obsahuje rovněž vybrané zkouškové typy příkladů.

2 h.

100 Kč

Lekce 5 - Markovovy řetězce pokračování

V této lekci si ukážeme složitější příklady na Markovovy řetězce objevující se ve zkouškách.

1,75 h.

90 Kč

Lekce 6 - Regrese a Korelace

Lekce týkající se tématu regrese a korelace, ve které vysvětluji typ příkladu ze seminární práce a zkoušek a také složitější příklady pro praktické použití např. při zpracování diplomové práce.

2 h.

100 Kč

Lekce 7 - Limitní věty

Lekce týkající se limitních vět z teorie pravděpodobnosti (probírané také na Bc studiu). Vysvětlím vám typické příklady objevující se ve zkouškách.

1 h.

50 Kč

Lekce 8 - Teorie hromadné obsluhy

Lekce týkající se teorie hromadné obsluhy. Vysvětlím vám úvod do této problematiky a dále jak pochopit a vyřešit typické příklady objevující se ve zkouškách.

1,25 h.

60 Kč

Lekce 9 - Teorie řízení zásob

Lekce týkající se teorie řízení zásob. Vysvětlím vám úvod do této problematiky a dále jak pochopit a vyřešit typické příklady objevující se ve zkouškách a rovněž i složitější příklady.

1,5 h.

75 Kč

Speciální nabídka

V případě zájmu o více samostatných lekcí jednou platbou mě kontaktujte přes email a uveďte, o které lekce máte zájem