Doučování - Myšlení

Myšlení povoleno

Doučování - kostky

Se mnou neprohraješ

Doučování - holka4

Se mnou úsměv
neztratíš

Doučování - schody

Krok za krokem

Doučování - úspěch

Zaostřeno na úspěch

Slider1

Naučím tě s tím pracovat

Doučování FAQ

Zodpovím i neobvyklé dotazy

previous arrow
next arrow

Jak to funguje?

Jsi tu poprvé?

Pro neregistrované návštěvníky je u každého hotového kurzu lekce zdarma a několik materiálů ke stažení, které se Ti budou hodit během studia. K tomu, abys mohl/a nakupovat lekce a celé kurzy, je třeba mít vytvořený účet. Registraci lze najít zde. V případě, že jsi již zaregistrován/a, můžeš pokračovat přes stejný odkaz a zvolit si variantu „Přihlášení“ (obrázek 1.b), ke kterému se dostaneš rovněž i přes horní menu vpravo (obrázek 2). Pokud zapomeneš své heslo, stačí kliknout u přihlášení na „Zapomněl heslo?“ a vyplnit e-mailovou adresu nebo uživatelské jméno.

Doučování - matematika, statistika, ekonomické metody
Doučování - matematika, statistika, ekonomické metody

Po přihlášení

Zřejmě to nejdůležitější, kvůli čemu jsi web navštívil/a, jsou Videokurzy, které najdeš v dolním menu hned pod obrázky se zajímavými motty (obrázek 2.a), jež se postupně mění. 
Předměty jsou rozděleny vždy následujícím způsobem: název univerzity / název oboru či fakulty / název předmětu. Výjimkou jsou Matematika obecně a Statistika obecně, které se zaměřují na obecná témata a jsou využitelná pro všechny školy a obory, kde se daná látka probírá.

Jak si koupit kurz?

U každého dokončeného kurzu najdeš základní popis a úvodní lekci zdarma včetně důležitých materiálů, jako jsou vzorce, tabulky a mnoho dalšího. Stačí kliknout na “Zakoupit kurz”. Toto tlačítko nalezneš ve spodní části všech hotových kurzů (Obrázek 3).

Doučování - matematika, statistika, ekonomické metody

Stránka "zakoupit kurz"

Zde na stránce máš seznam všech lekcí konkrétního předmětu, který sis vybral/a. U každé lekce je název lekcejejí základní popis, abys věděl/a, co je jejím obsahem. Také délka lekce a cena. Pro zakoupení lekce/kurzu stačí kliknout na “Koupit” a budeš přesměrován na platební bránu, která se nijak neliší od ostatních platebních bran, které jsi jistě už někdy viděl/a při online nakupování.
Stačí vyplnit všechna pole jako Jméno, číslo karty apod., přečíst si  Všeobecné podmínky a Zpracování osobních údajů. V případě, že vše proběhne v pořádku, tak jdi zpět na konkrétní předmět a připrav si dobrou náladu, papír a něco na psaní. U vybraných předmětů budeš také potřebovat Excel, ve kterém jsem výpočty ukazoval.

Doučování - matematika, statistika, ekonomické metody

Důležité informace

aneb jak to tu funguje

  1. Každý uživatel může mít několik účtů.
  2. Na jednom účtu lze mít současně zakoupeno více kurzů, např. matematiku a statistiku ze svého oboru.
  3. Každý kurz máš k dispozici 6 kalendářních měsíců od zakoupení. Pokud sis kurz koupil/a 1.1.2022 ve 12:00 tak 1.6.2022 ve 12:00 ti kurz/lekce končí.
  4. Každý kurz/lekci lze mít aktivní pouze jednou na daném účtu. Nelze si tak koupit jeden kurz omylem/vědomě dvakrát. (Není to potřeba )
  5. Aktivní kurzy nelze nijak “zmrazit” ani zrušit. Pokud máš už zkoušku za sebou, tak se raduj a nemusíš nic řešit. Zakoupené kurzy/lekce se automaticky NEobnovují.
  6. Jestliže máš z nějakého důvodu více účtů, nelze mezi účty přesouvat jednotlivé aktivní kurzy ani nějak účty slučovat.
  7. Pokud najdeš na webu nějakou chybu, tak mě neváhej kontaktovat a co nejdříve se ji pokusím opravit.

V takovém případě uveď, kde se chyba nachází ideálně URL adresu stránky a nejlépe zašli screenshot/fotku chyby. Pokud máš více znalostí v IT oboru, tak je lepší přidat dodatečné informace: Internetový prohlížeč -> Chrome, Firefox, Edge, Safari.. Zoom okna/operačního systému -> 100% 125%.. úhlopříčka monitoru, případně přesný název Notebooku -> Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL apod.

Doporučuji používat následující internetové prohlížeče: Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Apple Safari, Opera, Brave, Vivaldi a to vždy aktualizované na poslední verzi. V případě starších verzí nebo jiných prohlížečů může nastat problém se správným vykreslováním prvků webu, nebo s přehráváním videa.