Vítej na kurzu věnovaném

Doučování Užitá matematika pro informatiky (UMI)

ČZU-INFO

Dělá Vám problémy předmět Užitá matematika pro informatiky na oboru INFO? Pak je pro Vás tento kurz ideální ke zvládnutí zápočtu a následně zkoušky.
Jednotlivá témata od Matic až po Vícekriteriální analýzu variant vysvětluji ručně, nebo u několika typů příkladů také v Excelu pro doplnění znalostí a možnost rychlejšího výpočtu při online testech.
Snažím se o co nejefektivnější způsob výpočtu a výkladu na zápočtových/zkouškových typech příkladů z minulých let. V každém tématu z průběžných douček najdete základní i složitější příklady.
Kurz je unikátní tím, že v něm jsou obsaženy aktuální dotazy a odpovědi studentů na mé otázky, které by Vás měly inspirovat k tomu se podobným stylem zamyslet nad probíranou látkou. Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak jednotlivá videa, tak komplet celý kurz.
Omluvte prosím sníženou kvalitu videa, které bylo v rámci doučování natáčeno přes skype. Avšak neměl by být problém ve srozumitelnosti či čitelnosti mého zápisu. Některé části lekcí jsou z doučování studentů jiných oborů, kteří mají stejná témata.
V případě dotazů k příkladům, zjištění chyby ve výpočtu či dalších námětů mě neváhejte kontaktovat

Ukázková lekce

Ukázková lekce s vysvětlením vybraných příkladů z témat, která vás během semestru čekají.

Ke stažení

Chceš se dozvědět více? Tak si vyber lekce o které máš zájem.