Vítej na kurzu věnovaném

Doučování Matematiky

UJEP-FSE

V tomto kurzu najdete několik videolekcí pokrývajících látku jak pro studenty kombinovaného studia (účastnili se jednotlivých lekcí), tak je samozřejmě vhodný i pro studenty denního studia, pro které jsem natočil několik dalších videí na vysvětlení témat, které se objevují navíc v jejich zkouškách.

Kurz pokrývá všechna témata, která se probírají při výuce a potřebujete je k úspěšnému zvládnutí zápočtu a zkoušky, od matic až po integrace funkcí jedné reálné proměnné. Příklady a teorie jsou přizpůsobeny požadované náročnosti a vybírány na základě různých testů z minulých let.
V rámci jednotlivých témat jsme samozřejmě probírali i složitější příklady určené spíše pro denní studium (výpočet definičního oboru funkce, vybrané limity, derivace složené funkce, integrace metodou per partes a substitucí.)

Některá videa jsou složena z několika lekcí, abych vám mohl ukázat výpočet většího počtu příkladů. Proto se může lišit označení zadání příkladu.

Kurz je unikátní tím, že v něm jsou obsaženy aktuální dotazy a odpovědi studentů na mé otázky, které by vás měly inspirovat k tomu se podobným stylem zamyslet nad probíranou látkou.
Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak jednotlivá videa, tak komplet celý kurz.
Omluvte prosím sníženou kvalitu videa, které bylo v rámci doučování natáčeno přes skype. Avšak neměl by být problém ve srozumitelnosti či čitelnosti mého zápisu.
V případě dotazů k příkladům, zjištění chyby ve výpočtu či dalších námětů mě neváhejte kontaktovat

Ukázková lekce

Ukázková lekce s vysvětlením vybraných příkladů z témat, která vás během semestru čekají.

Ke stažení

Chceš se dozvědět více? Tak si vyber lekce o které máš zájem.