Vítej na kurzu věnovaném

Doučování Matematiky

ČZU-PAA

Dělá vám problémy matematika na oboru PAA? Pak je pro Vás tento kurz ideální k pochopení a procvičení látky. Zahrnuje všechna témata, která se probírají při výuce a potřebujete je k úspěšnému zvládnutí zápočtových testů a zkoušky. Od opakování důležitých SŠ témat až po lineární algebru – matice.
Příklady a teorie jsou přizpůsobeny požadované náročnosti a vybírány na základě různých testů (školních i online na moodlu) z minulých let.
Kurz je unikátní tím, že v něm jsou obsaženy aktuální dotazy a odpovědi studentů na mé otázky, které by vás měly inspirovat k tomu se podobným stylem zamyslet nad probíranou látkou.
Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak jednotlivé lekce, tak komplet celý kurz.
Omluvte prosím sníženou kvalitu některých videí, která byla v rámci doučování natáčena přes skype. Avšak neměl by být problém ve srozumitelnosti či čitelnosti mého zápisu. V dalších lekcích je již jen můj výklad látky.
V případě dotazů k příkladům, zjištění chyby ve výpočtu či dalších námětů mě neváhejte kontaktovat

Pozn. Při doučování se stalo, že jsme nějaké téma probírali ve více lekcích, nebo naopak. Proto se může někdy mírně odlišovat označení lekce v nadpisu v pdf oproti označení lekce na webu.

Edit: V lekcích 14. a 15. lekce najdete řešení několika typových příkladů z 1. a 2. zp. testu 2023.

Ukázková lekce

Ukázková lekce s vysvětlením vybraných příkladů z témat, která vás během semestru čekají.

Ke stažení

Chceš se dozvědět více? Tak si vyber lekce o které máš zájem.