Vítej na kurzu věnovaném

Doučování Ekonomicko matematické metody 2

ČZU-PAA

Dělá Vám problémy předmět Ekonomicko matematické metody II? Pak je pro Vás tento kurz ideální ke zvládnutí zápočtových testů a samozřejmě zkoušky. Jednotlivá témata od Teorie rozhodování až po Systémy hromadné obsluhy vysvětluji v Excelu co nejefektivnějším způsobem výpočtu na zápočtových/zkouškových typech příkladů z minulých let.
Ukazuji rovněž různé vychytávky a možnosti jak si v Excelu usnadnit práci použitím funkcí nebo doplňků Linkosa a Mcakosa.

Lekce na jednotlivá témata jsou tvořeny z několika douček, která proběhla před zápočtem (vesměs základní typy příkladů a otázek u nich) a před zkouškou (už mnohdy složitější příklady a problematičtější otázky). Volil jsem aktuální příklady ze školních i online testů.
Některé příklady jsem vysvětloval více skupinám studentů, takže se mohou opakovat. V každém tématu by měly být vysvětlené základní i složitější metody a přístupy.

Pokud se výjimečně stalo, že jsem při lekci vysvětloval výpočet příkladu špatnou metodou (resp. nepochopil jsem jejich zadání/otázku), tak v přiloženém Excelu najdete opravené výpočty (pokud jsem později zjistil jak počítat správně).

Kurz je unikátní tím, že v něm jsou obsaženy aktuální dotazy a odpovědi studentů na mé otázky, které by Vás měly inspirovat k tomu se podobným stylem zamyslet nad probíranou látkou.
Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak jednotlivá videa, tak komplet celý kurz. V případě dotazů k příkladům, zjištění chyby ve výpočtu či dalších námětů mě neváhejte kontaktovat

Ukázková lekce

Ukázková lekce s vysvětlením vybraných příkladů z témat, která vás během semestru čekají.

Chceš se dozvědět více? Tak si vyber lekce o které máš zájem.