Vítej na kurzu věnovaném

Doučování Ekonomicko matematické metody 1

ČZU-EAM (PAE)

Dělá Vám problémy předmět Ekonomicko matematické metody I? Pak je pro Vás tento kurz ideální ke zvládnutí zápočtových testů a samozřejmě zkoušky.

Jednotlivá témata od modelů LP až po teorii projektů vysvětluji ručně, nebo v Excelu co nejefektivnějším způsobem výpočtu na zápočtových/zkouškových typech příkladů z minulých let. Ukazuji rovněž různé vychytávky a možnosti jak si v Excelu usnadnit práci použitím funkcí nebo doplňku Linkosa (pro příklady z nových zápočtů samozřejmě bez Linkosy, protože v testovacím centru není k dispozici).

V každém tématu najdete vysvětlení základních i složitějších úloh krok po kroku. Z opakovací nalejvárny, která proběhla před zápočty/zkouškou jsem vybral jen ty příklady, které jsme v průběžných lekcích neprobírali.

Edit 05/2024: Přidána videa (poslední 2 lekce) z opakovací nalejvárny k 1. a 2.zápočtu 2024, kde je v kratším čase vysvětleno několik typových příkladů z moodlu ze všech témat k zápočtových testům. Opět v Excelu. Myslím, že i tyto 2 lekce vám mohou stačit k základnímu pochopení jednotlivých témat. Pokud ne, mrkněte na další příklady v tématu, které si chcete více procvičit.  

Kurz je unikátní tím, že v něm jsou obsaženy aktuální dotazy a odpovědi studentů na mé otázky, které by Vás měly inspirovat k tomu se podobným stylem zamyslet nad probíranou látkou. Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak jednotlivé lekce, tak komplet celý kurz. V případě dotazů k příkladům, zjištění chyby ve výpočtu či dalších námětů mě neváhejte kontaktovat.

Ukázková lekce

Ukázková lekce s vysvětlením vybraných příkladů z témat, která vás během semestru čekají.

Chceš se dozvědět více? Tak si vyber lekce o které máš zájem.