Vítej na kurzu věnovaném

Doučování Ekonomicko matematické metody 1

ČZU-EAM (PAE)

Dělá Vám problémy předmět Ekonomicko matematické metody I? Pak je pro Vás tento kurz ideální ke zvládnutí zápočtových testů a samozřejmě zkoušky.

Jednotlivá témata od modelů LP až po teorii projektů vysvětluji ručně, nebo v Excelu co nejefektivnějším způsobem výpočtu na zápočtových/zkouškových typech příkladů z minulých let. Ukazuji rovněž různé vychytávky a možnosti jak si v Excelu usnadnit práci použitím funkcí nebo doplňku Linkosa.

V každém tématu z průběžných douček by měly být vysvětlené základní i složitější metody a přístupy. Z opakovací nalejvárny, která proběhla před zápočty/zkouškou jsem vybral jen ty příklady, které jsme v průběžných lekcích neprobírali.

Kurz je unikátní tím, že v něm jsou obsaženy aktuální dotazy a odpovědi studentů na mé otázky, které by Vás měly inspirovat k tomu se podobným stylem zamyslet nad probíranou látkou. Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak jednotlivé lekce, tak komplet celý kurz. V případě dotazů k příkladům, zjištění chyby ve výpočtu či dalších námětů mě neváhejte kontaktovat

Doplněny vybrané příklady ze zápočtů v roce 2022.

Edit: Přidáno video v lekci 4 na dualitu úloh ze zápočtů 2023.

Ukázková lekce

Ukázková lekce s vysvětlením vybraných příkladů z témat, která vás během semestru čekají.

Chceš se dozvědět více? Tak si vyber lekce o které máš zájem.