01 definiční obory
02 limity
03 derivace
04 průběh funkce
05 neurčité integrály
06 určité integrály
07 diferenciální rovnice
previous arrow
next arrow

Vítej na kurzu věnovaném

Doučování Funkce

Matematika obecně

Dělají vám problémy funkce jedné proměnné, limity, derivace či integrály a nejrůznější výpočty s nimi? Pak je pro Vás tento kurz ideální k pochopení a procvičení látky. Zahrnuje důležitá témata, která se často probírají při výuce a potřebujete je k úspěšnému zvládnutí zápočtových testů či zkoušky. Od základního přehledu funkcí a jejich vlastností (jako např. opakování ze střední školy) až po určité integrály.
Příklady a teorie jsou přizpůsobeny náročnosti, která je po studentech vyžadována na většině ekonomických či technických oborů VŠ.

Snažím se jednoduše a efektivně vysvětlovat související teorii, ukazuji postup výpočtu vždy na několika typově odlišných příkladech. Díky zkušenostem z osobních douček zmiňuji také časté chyby ve výpočtech, ukazuji různé vychytávky a souvislosti, které by vás měly inspirovat k tomu se podobným stylem zamyslet nad probíranou látkou.
Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak jednotlivé lekce, tak komplet celý kurz.

Lekce obsahují většinou více videí.

V případě dotazů k příkladům, zjištění chyby ve výpočtu či dalších námětů mě neváhejte kontaktovat

Pozn. Soubory s příklady na procvičení postupně přidám. V budoucnu také plánuji přidat lekce na diferenciální rovnice a funkce více proměnných.

Ukázková lekce

Ukázkové video složené z několika příkladů z lekcí, které najdete v tomto videokurzu a můžete se s nimi setkat během výuky vašeho předmětu.

Ke stažení

Chceš se dozvědět více? Tak si vyber lekce o které máš zájem.