Vítej na kurzu věnovaném

Doučování Základy statistiky

ČZU-VSRR

Dělá Vám problémy předmět Základy statistiky (statistika I) na oboru VSRR? Pak je pro Vás tento kurz ideální ke zvládnutí zápočtových testů a samozřejmě zkoušky. Jednotlivá témata od Popisné statistiky až po Regresi a korelaci vysvětluji ručně, nebo u několika typů příkladů také v Excelu pro doplnění znalostí a možnost rychlejšího výpočtu při online testech. Snažím se o co nejefektivnější způsob výpočtu a výkladu na zápočtových/zkouškových typech příkladů z minulých let.
V každém tématu z průběžných douček najdete základní i složitější příklady. Vše vysvětluji na typových příkladech, které se objevují v zápočtech nebo zkouškách. Také jak se orientovat ve vzorečníku a tabulkách.
K dispozici jsou také opakovací lekce, které proběhly před zápočtem a obsahují i některé odlišné příklady oproti průběžným lekcím.
Kurz je unikátní tím, že v něm jsou obsaženy aktuální dotazy a odpovědi studentů na mé otázky, které by Vás měly inspirovat k tomu se podobným stylem zamyslet nad probíranou látkou.
Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak jednotlivá videa, tak komplet celý kurz.
Omluvte prosím sníženou kvalitu videa, které bylo v rámci doučování natáčeno přes skype. Avšak neměl by být problém ve srozumitelnosti či čitelnosti mého zápisu. (navíc na některé stejné příklady z úvodních lekcí se můžete podívat v opakovacích lekcích s vyšší kvalitou videa).
V případě dotazů k příkladům, zjištění chyby ve výpočtu či dalších námětů mě neváhejte kontaktovat

Ukázková lekce

Ukázková lekce s vysvětlením vybraných příkladů z témat, která vás během semestru čekají.

Ke stažení

Chceš se dozvědět více? Tak si vyber lekce o které máš zájem.