Vítej na kurzu věnovaném

Doučování Matematiky

ČZU-INFO

Dělá vám problémy matematika na oboru INFO, EAM (PAE) nebo SYI? Pak je pro Vás tento kurz ideální k pochopení a procvičení látky. Zahrnuje všechna témata, která se probírají při výuce a potřebujete je k úspěšnému zvládnutí zápočtových testů a zkoušky. Od opakování důležitých SŠ témat až po diferenciální rovnice.

Příklady a teorie jsou přizpůsobeny požadované náročnosti a vybírány na základě různých testů (školních i online na moodlu) z minulých let.

Kurz je unikátní tím, že v něm jsou obsaženy aktuální dotazy a odpovědi studentů na mé otázky, které by vás měly inspirovat k tomu se podobným stylem zamyslet nad probíranou látkou.

Výhodou také je, že si můžete zakoupit jak jednotlivá videa, tak komplet celý kurz.

Omluvte prosím sníženou kvalitu některých videí, které byly v rámci doučování natáčeny přes skype. Avšak neměl by být problém ve srozumitelnosti či čitelnosti mého zápisu.

V případě dotazů k příkladům, zjištění chyby ve výpočtu či dalších námětů mě neváhejte kontaktovat

Edit 05/24: Přidáno další video v lekci 16 k 3. zápočtovému testu s dalšími diferenciálními rovnicemi.

Edit: Přidána lekce č. 17 s příklady na celý průběh funkce od def. oboru po nákres grafu, obsahující také video s typem příkladu ze zkoušek 2023. Může se rovněž hodit pro studenty kombinovaného studia v případě DÚ na průběh funkce.

V testech v roce 2023 se nově objevovaly i limity na L`Hospitalovo pravidlo !!!

Pozn. Při doučování se stalo, že jsme nějaké téma probírali ve více lekcích, nebo naopak. Proto se může někdy mírně odlišovat označení lekce v nadpisu v pdf oproti označení lekce na webu.

Ukázková lekce

Ukázková lekce s vysvětlením vybraných příkladů z témat, která vás během semestru čekají.

Ke stažení

Chceš se dozvědět více? Tak si vyber lekce o které máš zájem.