Doučování - Myšlení

Myšlení povoleno

Doučování - kostky

Se mnou neprohraješ

Doučování - holka4

Se mnou úsměv
neztratíš

Doučování - schody

Krok za krokem

Doučování - úspěch

Zaostřeno na úspěch

Slider1

Naučím tě s tím pracovat

Doučování FAQ

Zodpovím i neobvyklé dotazy

previous arrow
next arrow

Reference


  Monika Milcová

  Na doučování oceňuji především to, že Petr má dlouhodobé zkušenosti s doučováním vysokoškoláků a díky tomu ví, co na které škole reálně vyžadují u zkoušek z konkrétních předmětů. Na doučování vysvětluje kompletní teorii, ale i typové příklady. Studentům doporučuji učit se mezi doučky průběžně. Ušetří jim to později hodně času. Když srovnám úspěšnost dálkařů, kteří na doučka k Petrovi chodili a dálkařů, kteří se učili na zkoušky sami, tak se zdá, že doučka jednoznačně vedou k lepší studijní úspěšnosti. Bez něj bych asi do posledního ročníku nedolezla.

  ZČU Fakulta ekonomická

  Statistika, SZD, Operační výzkum, Základy matematiky 1,2
  Natálie Kučerová

  Kurz určitě všem doporučuji. Pan Hadraba vše dokonale vysvětlil a zkoušku jsem zvládla na první pokus.

  ČZU

  Matematické metody
  Karolína Mařanová

  Petrovu pomoc jsem vyhledala na základě doporučení. Jeho pedagogický přístup, trpělivost a úžasná příprava na jednotlivá individuální sezení mi pomohla s pochopením statistiky obecně. Jeho doučování jsem na základě vlastní zkušenosti vyhledala i pro dovysvětlení potřebných témat pro zpracování moji praktické části v diplomové práce. DP jsem obhájila na 1 díky znalostem statistiky při obhajobě. Petra a jeho doučování mohu jen doporučit. Díky moc Petře

  VŠE

  Statistika
  Jana Slunečková

  Skvělý přístup, Petr má neuvěřitelnou trpělivost a umí člověku vysvětlit i těžké věci jednoduchým způsobem. Pokud uvažujete nad doučováním zrovna od něj, tak hurá do toho!

  ČZU

  Matematika 1
  Adéla Fabiánová

  S doučováním jsem byla velice spokojená. Látka byla vysvětlená srozumitelně a také byly vysvětleny případné nejasnosti. V probírané látce byly zahrnuty i příklady které se v jiném znění mohou objevit u zkoušky či zápočtu. Mohu bez váhání doporučit.

  ČZU HKS

  Matematické metody kvantitativní analýzy
  Filip Schneider

  Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat. Díky Vašim lekcím jsem splnil předmět statistika. Skvělé zpracování. Všem Vás budu doporučovat.

  UJEP FSE

  Statistika
  PETRA Edelmannová

  Předmět ADM byl mezi studenty „strašákem“. S doučováním od pana Hadraby jsem ho udělala napoprvé. Určitě všem doporučuji!

  ZČU FEK

  ADM
  Veronika moulisová

  Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat, díky vaším videím jsem zkoušku ze SZD zvládla 🙂

  ZČU FEK

  SZD
  Eliška Justová

  Doučování s Petrem mi pomohlo překonat mé problémy s matematickými předměty. Petr je ochotný se přizpůsobit kdykoli učivo potřebuji vysvětlit, klidně i po zprávách večer. Díky němu jsem bez problému pochopila potřebnou látku. Určitě doporučuji 🙂

  ČZU

  EMM II , Statistika
  Lucie Hofmeisterová

  Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za online kurzy z operačního výzkumu, které jsem si zakoupila. Pomohly mi rychleji pochopit problematiku a písemnou část zkoušky jsem zvládla téměř bez problémů Děkuji.

  ZČU FEK

  Operační výzkum
  Gabriela Chalupová

  Děkuji za osobní doučování aplikované statistiky. Spolu s nahranými videi mi to moc pomohlo ke zvládnutí zkoušky.Petr má cenné rady.Děkuji

  ČZU VSRRN

  Aplikovaná statistika
  Veronika Horáčková

  Dala jsem to a ještě k tomu jsem měla plný počet! Děkuju ti moc. Vážně jsi mi moc pomohl! Jak jsem to hned zjistila, tak jsem se chlubila spolužákům, že na tom máš hlavní zásluhu ty a moji rodiče, takže opravdu ještě jednou tisíceré díky!

  UJEP PřF

  Matematika 1
  Hana Dudová

  Vážený pane inženýre, teď mi přišly výsledky ze statistiky. Krásných 40 bodu a známka 2… Díky Vám, bez Vás bych to nedala. Děkuji, děkuji, děkuji.

  UJEP FSE

  Statistika
  Markéta Krummer

  Když jsem šla na první přednášku z matematiky, myslela jsem, že to bude můj konec. Že tohle je přesně ten bod v kterém končím se studiem. Naštěstí jsem našla na internetu kontakt na Petra.Začalo doučování a nyní mám po zkoušce z matematiky a z ní za 1. Moc děkuju Petře. Děkuju, že si se mnou měl trpělivost, vše co jsem nechápala jsi mi srozumitelně vysvětlil. Za mě zcela doporučuji.

  ČZU FLD

  Matematika
  Lucie Nováková

  Chci Vám ještě jednou poděkovat, se statistikou jsem se potýkala dva studijní roky a marně. Z Vašich doučovacích videí jsem to pochopila tak dobře, že mám poslední zkoušku za výbornou a tím mám splněno a mohu pokračovat dál. Moc moc Vám děkuji!

  UJEP FSE

  Statistika
  Karolína Kučerová

  Byla jsem spokojená, v krátkém čase si zvládnul projít všechnu látku a hezky srozumitelně vysvětlit, takže za mě spokojenost

  ČZU HKS

  Matematické metody kvantitativní analýzy
  Jana Malečková

  Doučování rozhodně doporučuji, vše bylo přehledné, srozumitelné a otevřené dotazům. Když byl nějaký větší problém, tak se dalo s Petrem na všem bez problému domluvit. Všechny potřebné materiály byly k dispozici. Zápočet a zkoušku jsem zvládla bez problémů.

  ČZU

  Rozhodovací modely ve veřejné správě
  Václav France

  S doučováním jsem byl maximálně spokojen. Díky Petrově pomoci jsem úspěšně splnil zkoušky. Všem doporučuji

  UJEP

  Matematika, Statistika
  Pavlína Salačová

  Perfektní vysvětlení látky a příprava na test ze statistiky. Velmi doporučuji.

  UJEP

  Statistika
  Veronika Žiláková

  Skvělé hodiny! Vyučující byl na hodinu vždy připravený a vše dostatečně dokázal vysvětlit.

  VŠE

  Operační výzkum
  Vlada Jicicovschi

  Byla jsem spokojena, líbilo se mi jak nás taky nutíš přemýšlet, abychom na nějaké výpočty přišli sami. Mluvil jsi srozumitelně. On-line forma mě taky vyhovovala. Za mě skvělý!

  ZČU FEK

  Statistika
  Helena Klobucká

  Doučování s Petrem všem doporučuji. Probíranou látku srozumitelně vysvětlil, k dispozici má příklady, které se mohou objevit u zkoušky. Díky němu jsem zkoušku zvládla na poprvé a hned za jedna. Děkuji, Petře.

  ZČU FEK

  Operační výzkum
  Lucie Královcová

  Milý Petře! Nemožné se stalo skutečností a já jsem úspěšně zvládla zkoušku z ADM. A to jen díky Vám! Děkuji! Jste skvělý! S úctou Lucie Královcová

  ZČU FEK

  ADM
  Sabina Jarošová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaše videa na doučování. Díky Vám jsem zvládla zkoušku a zápočet ze statistiky a s tím i postup do 2. ročníku. Bez Vás bych to nikdy nezvládla, opravdu moc děkuji.

  UJEP FSE

  Statistika
  Evelina Albová

  Doučovaní s Petrem velice doporučuji všem, kteří mají problém s pochopením statistiky nebo matematiky. Je naprosto úžasný, všechno jednoduše a srozumitelně vysvětlí a popřípadě ukáže i na příkladech. Zjednoduší vám všechny složité látky a pomůže zvládnout předmět. Sama jsem s doučováním velice spokojena, všechno jsem pochopila a zvládla oba předměty úspěšně na první pokus.

  VŠE

  Matematika, Statistika
  Petr Salajka

  Dobrý den pane Hadrabo, Chtěl bych Vám poděkovat za Váš kurz manažerského modelování. Dovolím si tvrdit, že bez Vašeho kurzu by jsem u zkoušky obstál jen velice těžko.

  ZČU FEK

  Manažerské modelování
  Štěpánka Sičáková

  Chtěla bych ti moc poděkovat za tvůj videokurz, díky kterému jsem se dostala do třeťáku. Takže ještě jednou ti děkuju, že kvůli tobě se učím věcem, o kterých jsem neměla zdání, že bych jim mohla rozumět.

  UJEP FSE

  Statistika
  Martin Drdel

  Zakoupil jsem si videokurz ze statistiky. Veškeré okruhy pan Hadraba velmi dobře vysvětluje. Na začátku semestru jsem netušil, co na cvičeních počítáme. Po zakoupení kurzu už jsem cvičení ani nenavštěvoval, protože by to byla zbytečná ztráta času. Především ale oceňuji online spolupráci s panem Hadrabou. Když jsem měl s něčím problém, napsal jsem na messenger a do pár minut jsem dostal kompletní návod, jak příklad vypočítat. Každému studentovi ZČÚ velice doporučuji. Profesionální služby za nízkou cenu! S panem Hadrabou statistiku určitě zvládneš!

  ZČU FEK

  Statistika
  Karolína Šuláková

  Petr mi vždy pomohl a vysvětlil danou látku, tak aby byla pochopena a zvládnuta. Je velice trpělivý, což se u statistiky hodí. Vysvětluje danou problematiku na dobrých příkladech, tak aby člověk si dokázal představit lépe zadání.

  MUP

  Matematika, Statistika
  Martin Janeček

  Oba předměty jsem po doučování s Petrem dal prakticky na první pokus. Vše vysvětluje trpělivě a neztrácí klid, ani když něco musí vysvětlovat opakovaně. Látku dokáže osvětlit různými způsoby, kdy se dokáže přizpůsobit úrovni studenta. Doučování s Petrem byla skvělá volba!

  UJEP

  Matematika, Statistika
  Tereza Koppová

  Skvělé doučko, možnost i individuálních hodin. Velké plus bylo, že hodiny na skypu byly nahrávány, takže jsem si je mohla pustit kolikrát chci. Díky Petrovi jsem úspěšně splnila ony předměty na druhý pokus. Díky ještě jednou.

  UJEP FSE

  Matematika, Statistika
  Veronika Beránková

  Online doučování u Petra mohu vřele doporučit. Hodina začala vždy včas, materiály zasílal předem. Během hodin byl prostor na dotazy. Je ochotný poradit i po messengeru mimo doučovací hodiny. Jako velkou výhodu považuji to, že jsou on-line kurzy nahrávány a můžete se k danému tématu vrátit. Zkoušky z předmětů jsem zvládla převážně díky těmto kurzům.

  UJEP FSE

  Matematika, Statistika
  Tereza Anderlová

  Doučování od Petra bylo super. Má talent vysvětlit učivo jednoduše a přehledně tak, že probíraná látka pro mě byla snadno pochopitelná. Ušetřil mi tak hodiny pročítání studijních materiálů. Jsem si jistá, že bez jeho pomoci by byla jen malá šance, že bych u zkoušek uspěla. Ještě jednou mu tímto děkuji a doporučuji!

  ČZU

  Matematika , Statistika
  Adrijana Vildová

  Doučování s Petrem určitě doporučuji. Petr přesně ví, co za látku na jaké škole chtějí. Po shlédnutí zakoupených videokurzů jsem absolvovala ještě tzv. nalejvárnu těsně před zkouškou. Ta mi v podstatě pomohla si všechno ujasnit, dát dohromady a zkoušku napsat na první pokus. Veškerá látka byla popsána srozumitelně a výpočty ukázány na konkrétních příkladech. Takže za mě ano, byla to jednoznačně skvělá volba. Určitě využiji Petrových služeb i pro další ročník a předmět.

  UJEP FSE

  Matematika , Statistika
  Darina Zatloukalová

  Doučování s Petrem mi rozhodně pomohlo ke splnění zkoušky. První 2 pokusy jsem se učila sama - marně, před třetím jsem se sešla s Petrem na osobním doučování a zakoupila videa a díky tomu jsem test splnila, a to na 90%. Vše bylo srozumitelné a jasné, všechno, na co jsem se v průběhu doučování zeptala, mi bylo hezky vysvětleno. V případě videí, která jsou dostupná na webu bylo taky vše jasné a přehledné, snadné látku z videí pochopit. Moc obě varianty doporučuji!!

  ZČU FEK

  SZD
  Kristýna Linhartová

  Dobrý den, zpětně píšu, že mi vaše kurzy moc pomohly a díky nim jsem předmět splnila úplně hravě. Děkuji!

  UJEP FSE

  Statistika
  Simona Valkov

  Doučování s Petrem velice doporučuji všem, kterým dělá statistika na vysoké škole problémy. Oceňuji především, jak rychle si na mne udělal čas a také jeho ochotu a trpělivost při vysvětlování. Zůstávám jeho fanouškem a ráda se na něj obrátím nejen ve svém vlastním studijním životě. Rozhodně ho doporučím kolegům spolužákům, ale také těm svým dvěma pitomcům co jsem porodila až budou také studovat :). A to se má na co těšit 🙂

  VŠ Ambis

  Statistika
  Marek Vitouš

  Vážený pane Hadrabo, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovat za videokurzy, ze kterých jsem čerpal při zpracovávání poznámek na zvládnutí zkoušky ze statistiky na UJEP, která dopadla, takže mám hotovo. Vaše příklady, teorie, vysvětlování (míněno přímo na míru UJEP), byly stěžejní pro zvládnutí zkoušky a já bych Vám chtěl touto cestou poděkovat.

  UJEP FSE

  Statistika
  Markéta Doušová

  Díky videokurzům od Petra jsem udělala zkoušku ze statistiky. První pokus dopadl bídně, ale po shlédnutí kurzů a spočítání hromady příkladů z Petrovo souborů jsem druhý pokus dala s přehledem za 2. Zároveň mi byl během učení Petr při ruce i online a kontroloval mé vypracování teoretických otázek ke zkoušce. Ve videích počítá typově podobné příklady, jako se objevují ve zkouškách, takže pak stačí opravdu jen počítat, počítat a počítat.

  UJEP FSE

  Statistika
  Allison Kur

  Ahoj. Chtěla jsem napsat, že jsem dala matiku! Teď mám všechny tři matiky uzavřené a to díky tobě! Jsi moc trpělivý, srozumitelně vysvětluješ a dokážeš naučit vysokoškolské matice člověka, který neuměl ani kvadratickou rovnici. Dekuji ti moc!

  ZČU FST

  Matematika
  Marcela Brejchová

  K Petrovi jsem chodila 5 let na statistiku. Vše vysvětlí, poradí a pomůže. Jeho výklad je srozumitelný. Díky němu, jsem zvládla všechny úrovně tohoto předmětu. Mohu jen doporučit.

  ČZU PEF

  Statistika
  Milan Husák

  Vynikající přístup, flexibilita. Velmi přínosné doučování.

  UJEP FSE Podniková ekonomika a management

  Matematika, Statistika
  Kateřina Krásová

  Skupinové doučování na oba předměty mě zachránilo před prolítnutím. Statistika proběhla v knihovně a matika online kvůli lockdownu. Nejlepší je, že příklady jsou přímo z testů, tak pak člověk ví co čekat.

  UJEP FSE

  Matematika, Statistika
  Andrea Jonášová

  Petr je hodně chápavý a trpělivý. Všechno vysvětluje polopaticky a tak jednoduše, jak jen to jde, že látku pochopí opravdu každý. Perfektně připraví na zkoušku nebo zápočet. Navíc poradí a pomůže i mimo zaplacené kurzy.

  ČZU VSRR

  Statistika
  Michaela Šilarová

  Každopádně tady všem doučka s Tebou vřele doporučuji. Jseš hrozně chytrej, šikovnej, všechno dokážeš vysvětlit a většinu věcí už máš připravenou, což mě vždycky fascinovalo Díky Tobě jsem zkoušky ze statistiky zvládla.

  ČZU

  Statistika
  Andrea Nádvorníková

  Doučování pod Petrovým vedením pro mě vypadá tak, jak bych si představovala už výklad ve škole. Bohužel, toho se nám nedostalo, a tak tuhle roli musel převzít on. Na fakultě platí za záchranu u všech předmětů, kde se objevují čísla, a které jsou pro hodně studentů tím největším problémem. I na "hloupé" dotazy reaguje s klidem, člověk se ho proto nebojí na nic zeptat a v látce mu nechybí žádný kousek skládačky. Určitě nebudu sama, která řekne, že díky němu jsem prošla úspěšně (a dokonce hned napoprvé).

  ZČU FEK

  ADM
  Kateřina Martanová

  Dnes jsem zkoušku úspěšně zvládla 🙂 Sice se známkou za 3, ale to nevadí, pro mě je důležité, že mám předmět splněný 😀 Bez doučování bych to určitě nezvládla, opravdu mi to moc pomohlo a všechno jsem daleko lépe pochopila než ze školy nebo od spolužáků, takže ještě jednou děkuji 🙂

  ZČU FEK

  Základy matematiky 2
  jana Kálálová

  Ještě jednou bych chtěla poděkovat Petrovi! Pomohl mi s matematikou, se kterou jsem měla několik let problém a nakonec jsem zkoušku napsala za 1. Jeho videa jsou velmi přínosná a vždy byl velmi ochotný. Měla jsem i individuální doučování a nemůžu si Petra vynachválit. Taktéž mi pomohl se statistikou a myslím si, že pokud má někdo problém s matematikou nebo se statistikou tak Petrovo videa určitě pomůžou. Ještě jednou děkuju a na 100% doporučuji!

  UJEP FSE

  Matematika, Statistika
  Tereza Macáková

  Ahoj, jen jsem ti chtěla říct, že mě právě čeká zápočet a zkouška ze ZM 1 a vůbec jsem nerozumněla funkcím, limitám, natož derivacím, ale koupila jsem si tvé videokurzy a musím říct, že úžasná práce 🙂 Vše jsem pochopila a to jen díky tobě, takže moc moc moc děkuji!!!

  ZČU FEK

  Základy matematiky 1
  Kristýna Luhová

  Dobrý den, tak mám včerejší zkoušku z matiky úspěšně za sebou. Vaše videa mi moc pomohly 🙂 děkuji!

  UJEP FSE

  Matematika
  Jakub Veber

  Velice rád bych Vám alespoň touto cestou poděkoval za videa k matematice. Včera jsem díky nim úspěšně složil zkoušku na ČZU. Děkuji a přeji hezký den.

  ČZU EAM

  Matematika
  Kristýna Jarolímová

  Každopádně moc děkuju za doučování, hodně mi pomohlo a dneska jsem složila úspěšně zkoušku.

  ČZU EAM

  EMM 2